Kategorie
Społeczne

Antyszczepionkowcy – memy i info

Na początku 2020 roku na świecie wybuchła pandemia. Początkowo wiele osób sprzeciwiało się noszeniu maseczek, dorabiając do tego niestworzone teorie. Szkoda na to tracić czasu, bo chyba mamy to już za sobą.

Kolejnym problemem dla pewnej grupy osób (dość dużej) są oczywiście szczepionki. Zanim w ogóle pojawiły się na „rynku” powstało wiele mitów na ich temat. Foliarze, bo tak śmiało możemy nazwać takie osoby wymyślali kolejne teorie, delikatnie mówiąc wyssane z palca.

Oczywiście jest też grupa osób, która nie szczepi swoich dzieci także na inne chory, co jest skrajną głupotą. Ale mówimy tu teraz o najgłośniejszym temacie.

Wiele osób zamiast myśleć, że szczepionki pomogą nam wyjść z pandemii oraz przywrócić normalne życie na całym świecie, boi się ich jak ognia/diabeł święconej wody (niewłaściwe skreślić). Chyba najśmieszniejszym mitem jest to, że rządy lub tęgie głowy tego świata jak chociażby Bill Gates chcą nam wszczepić chip. Absurd. Najlepiej podsumować to memem:

Mamy nadzieję, że nie należysz do frakcji foliarzy i ludzi węszących wszędzie teorie spiskowe. Jeśli tak jest, zapraszamy do przejrzenia najlepszych memów o antyszczepionkowcach (tu też będzie Bill Gates):

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *