Kategorie
Społeczne

Zazdrosna dziewczyna – memy i info

Swoją internetową karierę Laina Morris rozpoczęła w 2012 roku. Popularność zyskała dzięki filmikowi nagranemu za pomocą kamerki internetowej. Parodiuje na nim piosenkę Justina Biebera o tytule „Boyfriend”. Gwiazdor ogłosił wówczas konkurs promujący linie perfum Girlfriend.

Laina raczej nie spodziewała się aż takiego sukcesu. Jej klip został odtworzony na YouTube ponad 20 milionów razy. Jednak to nie wszystko, ponieważ została też bohaterką memów. Każdy z nas zapewne widział choć raz mem z zazdrosną dziewczyną. Tak, to właśnie ona.
W memach wykorzystywany jest kadr z jej nagrania. Internauci dodają tam śmieszne teksty, które uczyniły z niej najbardziej zazdrosną dziewczynę na świecie.
Nie przeszkodziło jej to również w prowadzeniu własnego kanału na YouTube. Raczej to było dla mniej czymś w rodzaju kamienia milowego. Niestety mialo to też swoje minusy. Jak sama mówi:
“Obcy ludzie znajdowali mój prywatny profil na Facebooku i rozmawiali z moimi przyjaciółmi. Odkrywali, gdzie pracuję i dowiedzieć się gdzie studiuje”.

Najlepsze memy z najbardziej zazdrosną dziewczyną na świecie:

Tak Liana wygląda obecnie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *